Uczelnie i uniwersytety

Elastyczne i proste rozwiązania parkingowe dla instytucji edukacyjnych

Parkowanie na uniwersytetach, uczelniach i kampusach jest elementem ubocznym, z którym pracownicy, studenci i goście chcą mieć najmniejszy związek. Zapewnij im elastyczny, szybki i łatwy dostęp do parkingu dzięki najwygodniejszym rozwiązaniom bezdotykowym lub głośnomówiącym.

Coraz więcej instytucji edukacyjnych na całym świecie stosuje rozwiązania HUB, aby usprawnić zarówno operacje, jak i doświadczenia związane z parkowaniem.

Zobacz nasze referencje
+
Skontaktuj się z nami

Co możemy dla Ciebie zrobić?

Przy zmiennym tempie pojawiania się studentów i pracowników na miejscu, pilna potrzeba zapewnienia elastycznych i dających się dostosować rozwiązań parkingowych ma ogromne znaczenie dla uniwersytetów i kampusów. Dowiedz się, jak zoptymalizować działania i ułatwić korzystanie z parkingu dzięki technologiom HUB.

  • Zyskaj najwyższy poziom bezpieczeństwa nad całym majątkiem parkingowym: nasze rozwiązania zapewniają maksymalną kontrolę nad wjazdem/wyjazdem pojazdów. Jeśli Twój parking jest do dyspozycji studentów, pracowników i gości, możesz nim spokojnie zarządzać dzięki monitoringowi tablic rejestracyjnych. Poznaj LPR!
  • Możesz liczyć na przyjazne dla użytkownika, niezawodne interfejsy, które nie wymagają interakcji dotykowej, aby wspierać wzmożone wysiłki w zakresie higieny w miejscach o dużym natężeniu ruchu. Płatności bezdotykowe i nośniki dostępu typu "tap-and-wave" można łatwo zintegrować z systemem parkingowym. Poznaj nasze rozwiązania bezdotykowe!

I jeszcze więcej

  • System zarządzania obiektem zapewnia dokładne monitorowanie obiektu parkingowego w celu zapewnienia odpowiedniego wykorzystania przez wyznaczone grupy, a także zaawansowane raportowanie w celu zebrania istotnych informacji do analizy statystycznej i planowania przyszłych operacji parkingowych. Poznaj JMS!
  • Zarządzaj aktywami parkingowymi bez bólu głowy! Nasz niezawodny i przeszkolony w fabryce zespół serwisowy zapewnia regularną konserwację zapobiegawczą oraz szybką reakcję w celu zdiagnozowania i rozwiązania problemu. Lokalne wsparcie serwisowe i działający 24/7 help desk zapewniają bezproblemowe działanie każdego dnia. Poznaj nasze usługi!
  • Rozwiązania HUB są zaprojektowane tak, aby można je było łatwo zintegrować z istniejącymi systemami zarządzania lub aplikacjami w celu efektywnego nadzorowania wjazdu/wyjazdu pojazdów. Możesz bez wysiłku zintegrować system pozwoleń dla studentów z oprogramowaniem do zarządzania parkingami HUB, aby personel mógł skutecznie zarządzać przepływem samochodów i poprawić obsługę klienta. 

Nasze rozwiązania parkingowe dla nowoczesnych instytucji edukacyjnych zostały wybrane przez kilka placówek na całym świecie. Zapoznaj się z przypadkiem Simmons University, Boston - USA.

Firma HUB Parking Technology spełniła wszystkie nasze oczekiwania. Ich rozwiązanie znacznie usprawniło monitorowanie i raportowanie naszego systemu, jednocześnie zwiększając kontrolę przychodów i poprawiając płynność ruchu w garażu.

Jeremy Solomon, rzecznik Uniwersytetu Simmons - USA

BOSTON Simmons University

Discover +

Coraz więcej szkół wyższych i uniwersytetów na całym świecie stosuje rozwiązania firmy HUB, aby usprawnić zarówno operacje, jak i doświadczenia związane z parkowaniem dla studentów i pracowników.

Sprawdź je
+

Doświadczenie parkingowe

Dla studentów i pracowników, parkowanie jest efektem ubocznym, z którym najmniej chcą mieć do czynienia. Dzięki naszym technologiom możesz zapewnić im najwygodniejsze rozwiązania parkingowe zapewniające prosty, szybki i łatwy dostęp do parkingu.

Wysokiej jakości, trwałe i niezawodne produkty i usługi są naturalną konsekwencją 100-letniego know-how firmy HUB w branży. Kierowcy mogą liczyć na poręczną i niezawodną kombinację oprogramowania i rozwiązań sprzętowych, zapewniających bezproblemowe parkowanie!

Nasze rozwiązania są zaprojektowane tak, aby zapewnić studentom i pracownikom wygodę parkowania, efektywny wjazd i wyjazd z parkingu, szczególnie w okresach największego natężenia ruchu.

Możesz zapewnić jeszcze bardziej płynne parkowanie dzięki szerokiej gamie bezbłędnych integracji stron trzecich z innymi punktami kontaktowymi podróży!

Tell us about your specifications

Universities, Colleges and Campuses can greatly vary depending on their size, location and targets: tailored solutions are required to adapt their parking sites for the best usability and functioning. Tell us about your specifications, we will help you define the most suitable parking solution!

Request a quote