Turystyka i sezonowość

Elastyczne i wydajne rozwiązania parkingowe dla ekosystemów sezonowych

Miejsca turystyczne i porty są pod silnym wpływem cyklicznych przepływów ludzi. Specyfika tego ekosystemu wymaga, aby zarówno miasta nadmorskie jak i porty turystyczne opierały się na wydajnej organizacji parkingów, wystarczająco elastycznej, aby odpowiednio radzić sobie z sezonowością.

Rozwiązania parkingowe firmy HUB są zaprojektowane w celu bezstresowego kontrolowania dużego natężenia ruchu i wzmocnienia miejsc, gdy zmniejsza się ruch tranzytowy.

Zobacz nasze referencje
+
Skontaktuj się z nami

Co możemy dla Ciebie zrobić?

Jeśli chodzi o turystykę, wiesz, że nie możesz przegapić spotkania z wydajnością i wspaniałym doświadczeniem dla użytkowników końcowych: przyszły sukces zależy od sprytnego połączenia tych czynników. Odkryj, jak przekształcić swój parking w wydajny system zapewniający bezproblemowe doświadczenie użytkowników!

  • Skorzystaj ze strategii Dynamic Pricing i przekształć swój parking w elastyczne narzędzie do lepszego wykorzystania przestrzeni i zwiększenia przychodów. Możesz z łatwością stosować konfigurowalne, elastyczne i automatyczne stawki, kiedy tylko jest to wygodne, oraz stymulować popyt w niewykorzystanych okresach roku. Poznaj JMS!
  • Zarządzaj sezonowością parkingów, w pełni wykorzystując sieć naszych partnerów: zapewniamy pełen zakres usług w postaci rozwiązań "pod klucz", obejmujących zarówno oprogramowanie i sprzęt, jak i zdalną pomoc w zarządzaniu parkingiem!

I jeszcze więcej

  • Zwiększ płynność i bezpieczeństwo jazdy kierowców, stosując cyfrowe technologie HUB, takie jak odczyt tablic rejestracyjnych (LPR), karty zbliżeniowe do płatności mobilnych (tap and go) i płatności mobilne. Poznaj funkcje!
  • Ułatw wszystkim interesariuszom Twojego parkingu korzystanie z najlepszego rozwiązania walidacyjnego firmy HUB: możesz zaangażować handlowców i hotele w programy lojalnościowe, aby mogli oferować swoim klientom specjalne zniżki i nagrody, jednocześnie zbierając istotne i strategiczne informacje. Poznaj J4M!

Już wiele obiektów turystycznych i portów zaufało rozwiązaniom HUB Parking dla swoich aktywów parkingowych. Sprawdź je!

Zapewnienie wyjątkowej obsługi naszym klientom jest priorytetem, a dzięki płynnemu wdrożeniu nowego systemu parkingowego nasi użytkownicy mogą teraz cieszyć się przyjaznym dla użytkownika, bezproblemowym parkowaniem, odzwierciedlającym nasze zaangażowanie w doskonałość.

Sean Morrison, Estate Manager Royal Albert Dock Liverpool

Możemy podejmować decyzje na podstawie danych i optymalizować naszą politykę parkingową dzięki możliwościom raportowania, jakie daje nam oprogramowanie do zarządzania HUB. Zapewnij bezdotykowy i bezpieczny dostęp do mariny, skup się na problemach w godzinach szczytu i uwolnij potencjał biznesowy parkingu - czyli ucieleśnij istotę Smart Parking w pełni.

 

Marco Cornacchia, kierownik mariny w Cala Del Forte
View more case studies

Porto Antico Marina, Genoa

Discover +

Royal Albert Dock Liverpool, UK

Discover +

Przystań Cala del Forte

Discover +

Coraz więcej obiektów turystycznych na całym świecie przyjmuje rozwiązania HUB Parking, aby zapewnić elastyczne parkowanie w ekosystemach sezonowych.

Sprawdź je
+

Doświadczenie parkingowe

HUB pomaga Ci zapewnić bezproblemowe doświadczenie parkowania dla kierowców sezonowych na kilka sposobów.

Bez względu na lokalizację miejsca turystycznego, zawsze możesz sprawić, że Twoi goście poczują się jak w domu. Interfejs użytkownika urządzeń HUB jest przetłumaczony na wiele języków (ponad 9!), aby interakcja była jeszcze łatwiejsza i nie wymagała wysiłku.

Podróż klienta odbywa się w pełnym cyklu dzięki niezakłóconemu doświadczeniu użytkownika: dzięki szerokiej i elastycznej kombinacji usług możesz na przykład zaoferować parkingi, bilety na łódkę lub usługi rowerowe, wszystko w unikalnym rozwiązaniu.

Najwyższej klasy technologie firmy HUB umożliwiają oferowanie najszybszych rozwiązań parkingowych: unikaj kolejek do wjazdu/wyjazdu i maksymalizuj przepływ samochodów dzięki niezawodnym, solidnym i trwałym rozwiązaniom sprzętowym.

Odkryj Jupiter!

Opowiedz nam o swoim sezonowym ekosystemie

Miasta morskie i porty turystyczne charakteryzują się dużą zmiennością specyfikacji, co czyni je wyjątkowymi. Opowiedz nam o swoich specyficznych potrzebach parkingowych, a my pomożemy Ci wprowadzić zmiany!

Poproś o wycenę