Osiedla mieszkaniowe

Wygodne i intuicyjne rozwiązania parkingowe dla osiedli mieszkaniowych i miast

Aglomeracja miejska stale się rozrasta. W związku z rosnącą liczbą ludności w miastach wzrasta również zapotrzebowanie na miejsca parkingowe.

Coraz więcej przestrzeni miejskich powierza rozwiązania HUB, aby zaoferować zarówno mieszkańcom, jak i pracownikom sąsiadujących z nimi działalności komercyjnych, jak najłatwiejsze doświadczenia związane z parkowaniem.

Zobacz nasze referencje
+
Skontaktuj się z nami

Co możemy dla Ciebie zrobić?

W dzielnicach mieszkaniowych najważniejszym wyzwaniem jest zapewnienie odpowiedniej dostępności miejsc parkingowych, która może być różna w różnych miastach, w różnych obszarach miasta i w różnych godzinach. Wraz ze wzrostem liczby pojazdów należy dowiedzieć się, jak dostosować parkingi w przestrzeni miejskiej, aby sprostać zapotrzebowaniu!

  • HUB Parking Technology zapewnia atrakcyjne rozwiązania dostępu bezdotykowego i głośnomówiącego, aby łatwo zaparkować samochód w domu. Ten środek dostępu jest nie tylko niezwykle wygodny w przypadku częstego parkowania, ale również oszczędny w użyciu: przyjechać, zaparkować i odpocząć w poczuciu bezpieczeństwa. Odkryj JPASS!
  • Przekształć parking w cyfrowy obiekt poprzez prostą modernizację istniejącego systemu parkingowego z rozwiązaniami bezbiletowymi, które obejmują wjazd za pomocą kamery, płatności online, rezerwacje i optymalizację przepływu samochodów. Odkryj nasze usługi cyfrowe!

A to nie wszystko

  • Uzyskaj najwyższy poziom bezpieczeństwa nad całym majątkiem parkingowym: nasze rozwiązania zapewniają maksymalną kontrolę nad wjazdem i wyjazdem pojazdów. Możesz spokojnie zarządzać aktywami parkingowymi, zbierając znaczną, ale cenną ilość danych: dzięki naszemu rozwiązaniu do monitorowania tablic rejestracyjnych! Poznaj nasze LPR!
  • Zapewnij najbardziej płynne parkowanie dzięki szerokiej gamie bezbłędnych integracji z innymi punktami styku z drogą, takimi jak kamery monitoringu, kontrola dostępu i inteligentne czujniki zajętości miejsc, między innymi.
  • Budynki mieszkalne o mieszanym przeznaczeniu, w których znajdują się różne środowiska, takie jak prywatne mieszkania, biura i działalność komercyjna, wymagają elastycznych rozwiązań i konfiguracji parkingów. System parkingowy HUB można dostosować do wszelkich wymagań i zoptymalizować pod kątem określonych celów, przepustek i abonamentów. Poznaj JMS!

Nasze rozwiązania parkingowe dla nowoczesnych osiedli mieszkaniowych zostały wybrane przez kilka obiektów na całym świecie. Sprawdź je!

Coraz więcej przestrzeni miejskich polega na rozwiązaniach HUB, aby zaoferować zarówno mieszkańcom, jak i pracownikom jak najłatwiejsze doświadczenia związane z parkowaniem.

Sprawdź je
+

Doświadczenie parkingowe

Codzienne korki, większe bezpieczeństwo i większa elastyczność to dobre powody, aby przenieść się do miasta. W związku z rosnącą liczbą ludności w dzielnicach mieszkaniowych wzrasta zapotrzebowanie na miejsca parkingowe, a także na komfortowe i intuicyjne rozwiązania parkingowe.

Wysokiej jakości, trwałe i niezawodne produkty i usługi są naturalną konsekwencją 100-letniego know-how firmy HUB w branży. Kierowcy mogą liczyć na poręczną i niezawodną kombinację oprogramowania i rozwiązań sprzętowych dla całkowicie bezproblemowego parkowania!

Zapewnij sobie jeszcze bardziej płynne doświadczenie parkowania dzięki szerokiej gamie bezbłędnych integracji z innymi punktami kontaktowymi podróży.

Poznaj nasze funkcje!

Opowiedz nam o swoich specyfikacjach

Istnieje wiele różnych obszarów mieszkalnych, a każdy z nich wymaga indywidualnych rozwiązań, aby dostosować swoje parkingi do najlepszej użyteczności i funkcjonowania. Opowiedz nam o swoich miejskich specyfikacjach, a pomożemy Ci wygrać to wyzwanie!

Zapytaj o ofertę