J4Pay: Płynne płatności jednym dotknięciem

Ułatw swoim klientom dokonywanie płatności za pomocą smartfona, skracając czas oczekiwania i wprowadzając nowe sposoby zrozumienia zachowań kierowców - wszystko za pomocą jednego skanowania.
J4Pay wykorzystuje kody QR, aby poprowadzić kierowców przez proces płatności, zapewniając bezpieczniejsze i szybsze transakcje za pomocą prostego dotknięcia urządzenia mobilnego. Klienci mogą skanować kody QR wyświetlane na monitorach w garażu lub bezpośrednio z biletu parkingowego.

Skanowanie do płatności pasuje zarówno do parkingów zamkniętych, jak i bezbramkowych, a także jest kompatybilne z biletami papierowymi i technologią rozpoznawania tablic rejestracyjnych dla parkingów bezbiletowych i hybrydowych.

Ponadto nie ma potrzeby pobierania dedykowanej aplikacji parkingowej ani rejestrowania profilu użytkownika - QR przekierowują parkujących na dedykowaną stronę internetową, za pośrednictwem której dokonują płatności i dowiadują się więcej o korzystnych rozwiązaniach na Twoim parkingu.

Nie ma też potrzeby instalowania kolejnych stacji płatniczych: łatwiejsze w zarządzaniu i mniej nasycone środowisko to tylko kilka kliknięć!

J4Pay: Instrukcja użytkowania

1

SCAN

Zeskanuj kod QR za pomocą aparatu mobilnego, albo z oznakowania obiektu, albo z biletu parkingowego.

2

IDENTYFIKACJA

Wprowadź numer biletu/tablicy rejestracyjnej/numer telefonu. Następnie wprowadź swoje imię i nazwisko oraz adres e-mail, aby uzyskać informacje o odbiorze.

3

PŁATNOŚĆ

Wprowadź kod promocyjny i zapłać z renomowanej strony internetowej za pomocą karty kredytowej lub aplikacji płatniczej (PayPal, Google Pay, karta w pliku).

4

GO

Opuść obiekt w mgnieniu oka!

Dlaczego warto wybrać skanowanie do płatności

Twoi klienci oczekują coraz bardziej cyfrowych i połączonych płatności: J4Pay to rozwiązanie zorientowane na klienta, które dostosowuje się do nowych sposobów interakcji opartych na smartfonach.

Transakcje zbliżeniowe i cyfrowe

Korzystając z kodów QR, kierowcy będą mogli cieszyć się bezpieczniejszym parkowaniem bez punktów dotykowych i będą mogli wygodnie płacić za pomocą swoich smartfonów, przyspieszając w ten sposób proces wyjazdu, oszczędzając czas i stres związany z niepotrzebnymi kolejkami. Dodatkowo, mogą oni otrzymywać elektroniczne potwierdzenia płatności za parkowanie i zwroty kosztów na swój adres e-mail.

Integracja z dodatkowymi usługami

Kod QR można zintegrować z usługami wstępnej rezerwacji, z J4M w celu uzyskania zniżek i promocji oraz z JMS, aby skorzystać z ujednoliconych raportów przychodów. W ten sposób operatorzy mogą łatwo zarządzać transakcjami z możliwością dokonywania zwrotów i wprowadzania wygodnych opłat.

Redukcja kosztów

Dzięki cyfryzacji usług świadczonych za pomocą kodu QR, potencjalne koszty utrzymania stają się zerowe. Operatorzy parkingów mogą skupić się na prowadzeniu działalności i przestać martwić się o awarie biletów z paskiem magnetycznym.

Nowe dane na temat zachowań klientów

Prywatność i wrażliwe dane klientów są w pełni chronione, jeśli chodzi o transakcje za pomocą kodów QR, ale technologia ta może utorować drogę do bardziej szczegółowych informacji na temat nawyków parkingowych klientów, umożliwiając operatorom zarządzanie nagrodami i strategiami biznesowymi.

Dowiedz się więcej o J4Pay

Potężne rozwiązanie do płatności mobilnych, które pozwala kierowcom płacić i zatwierdzać bilety szybko, łatwo i bezpiecznie z własnego urządzenia mobilnego.

Dowiedz się więcej o J4Pay

HUB Parking może towarzyszyć Ci we wprowadzeniu tej funkcji, aby zwiększyć konkurencyjność Twoich aktywów i poprawić wrażenia z parkowania. Dowiedz się więcej o J4Pay i porozmawiaj z naszymi ekspertami, aby zaplanować wdrożenie w Twoim obiekcie.
Skontaktuj się z nami