JPass Mobile App

The Key to Digital Parking

Odkryj
+

JPass Mobile App

 

Przyszłe doświadczenia parkingowe zapewnią kierowcom absolutną łatwość dostępu, autonomię i różnorodne możliwości wyboru usługi, która rzeczywiście zaspokoi ich potrzeby, a tym samym złagodzą stres związany z parkowaniem. Przetestowany na miejscach o dużym natężeniu ruchu i we wszelkiego rodzaju środowiskach miejskich, JPass jest w stanie zapewnić to wszystko, optymalizując wydajność i rentowność obiektu parkingowego. 

To ciągła, cyfrowa podróż: upewnij się, że jesteś dobrze wyposażony w JPass!

Zdrowa droga do miejskiego parkingu: Aplikacja JPass jest rozwiązaniem dla kierowców, którzy nie są jeszcze gotowi do interakcji ze stacjami płatniczymi. Daje im ona możliwość wyszukiwania, filtrowania, rezerwowania i płacenia za rezerwację lub abonament parkingowy zanim jeszcze opuszczą swój dom. Całkowicie bezdotykowe parkowanie!

JPass oferuje cenną wiedzę biznesową na temat kierowców i poprawia zarówno zarządzanie obłożeniem, jak i przewidywalność, dając wgląd w rezerwacje kierowców i zarządzanie zapasami. Aplikacja jest również dostępna jako White Label dla operatorów, aby jak najlepiej uosabiać i chronić ich markę.

JPass jest dostępny dla urządzeń z systemem iOS i Android. Na miejscu opiera się na technologii Bluetooth wbudowanej w urządzenia peryferyjne do parkowania, dzięki czemu papierowe bilety stają się nieaktualne. W rzeczywistości, wszystkie bilety i karnety są wirtualne i oszczędzają papier i utrzymanie sprzętu w tym samym czasie!

KORZYŚCI Z JPASS W SKRÓCIE

KORZYŚCI Z JPASS DLA OPERATORÓW

 
  • STRATEGICZNE PRZETWARZANIE DANYCH

   Aktywny biznesowy wgląd w Twoich nieustających i powtarzających się klientów. Pozwala to na planowanie długoterminowych strategii i usprawnienie zarządzania obłożeniem. Koniec z przybliżonymi szacunkami!

  • TRANSAKCJE CYFROWE

   Kontrola nad abonamentami z zakupem in-app: jest to bardzo wygodne dla użytkowników, którzy mogą stworzyć nową umowę w kilka sekund, ze swojego smartfonu. Możesz ustawić progi, kontrolować proces w dowolnym momencie i uniknąć kłopotów operacyjnych!

  • ZWIĘKSZYĆ ZAANGAŻOWANIE KLIENTÓW

   Nowy kanał komunikacji z Twoimi klientami, docierający do nich poprzez powiadomienia typu "push". Wysyłaj vouchery rabatowe, promocje akcji i specjalne stawki, aby zwiększyć obłożenie! 

  • BEZPROBLEMOWA INTEGRACJA

   Spokój: JPass jest zintegrowany z Janus Management System, co pozwala na pełną kontrolę i widoczność wyników biznesowych z pulpitu sterowniczego.

KORZYŚCI Z JPASS DLA UŻYTKOWNIKÓW KOŃCOWYCH

 
  • ZAPISZ CZAS

   Zaparkuj szybko: JPass pokazuje użytkownikom lokalizacje parkingowe w wybranym obszarze, dostarcza informacji o zajętości w czasie rzeczywistym i prowadzi ich tam bezpośrednio. Dla dodatkowego spokoju, użytkownicy mogą rezerwować z wyprzedzeniem, korzystając z funkcji wstępnej rezerwacji i mieć pewność, że znajdą miejsce do zaparkowania. Jeśli potrzebują więcej czasu, mogą z łatwością zdalnie przedłużyć sesję parkowania.

  • ONLINE STORAGE

   Nigdy nie zapomnij o przepustkach: wszystkie są przechowywane w telefonie użytkownika dla maksymalnego komfortu. Pozwala to na całkowicie bezpapierowe korzystanie z e-biletów bezpiecznie przechowywanych w aplikacji i zapewnia całodobowy dostęp do historii parkowania i osobistych statystyk, dostępnych w obszarze analitycznym aplikacji. 

  • TRANSAKCJE CYFROWE

   Bezpieczna i bezbłędna płatność: dzięki funkcji płatności w aplikacji, użytkownicy mogą uniknąć kolejek do płacenia i zrobić to wygodnie i bezpiecznie z telefonu. Dzięki JPass, automatyczne e-pokwitowania są automatycznie odbierane do skrzynki pocztowej użytkownika, co również ułatwia wydatki. 

Dowiedz się, jak JPass pomaga kierowcom sprawnie poruszać się po miejskim labiryncie, szybciej docierając na parking jako miejsce docelowe, oszczędzając czas i bez stresu.
Dopnij klucz JPass do cyfrowego parkowania!

ODWIEDZIĆ STRONĘ INTERNETOWĄ JPASS
+
POBIERZ BROSZURĘ
+

Zapytaj o wycenę

Zapytaj teraz
+