Scentralizowane pomieszczenie kontroli

W przypadku zarządzania wieloma obiektami lub bardzo obciążonymi, trudno jest śledzić wszystko. Dlatego pokój kontrolny jest kluczowy.

więcej
+

W przypadku zarządzania wieloma obiektami lub bardzo obciążonym obiektem, może być trudno śledzić wszystko. Dlatego właśnie dyspozytornia jest kluczowa, aby nie stracić danych ani przychodów i skonsolidować je w funkcjonalne raporty: wizualizacja danych w najlepszym wydaniu.

Jak działa scentralizowane pomieszczenie kontroli?

Scentralizowana dyspozytornia pozwala na monitorowanie wielu zdalnych parkingów, podłączonych do serwera klienta lub do serwera strony trzeciej, należącej do partnera strategicznego. Możliwe jest połączenie parkingów poprzez sieci wielostanowiskowe, "miejskie" lub "ogólnokrajowe" z centralną dyspozytornią monitorowaną przez niewielką liczbę specjalistów ds. obsługi parkingów, co zmniejsza koszty personelu. Zaawansowane oprogramowanie zarządzające JMS MultiSite jest aplikacją, które umożliwia te wszystkie funkcjonalności.

Dlaczego warto wybrać scentralizowaną dyspozytornię?

Jest to najprostsze i najbezpieczniejsze rozwiązanie do kontrolowania i monitorowania wielu obiektów, zarówno zdalnie, jak i lokalnie. Wszystkie systemy, we wszystkich obiektach, są monitorowane przy mniejszym wysiłku i niższych kosztach. Dane operacyjne pozwalają na bardziej terminową konsolidację baz danych, a także mogą być pobierane w czasie rzeczywistym w celu zapewnienia aktualnego podglądu zdarzeń. Pozwala to na optymalizację procesów pracy oraz zapewnia szybką i najwyższej jakości obsługę klienta.

Scentralizowana dyspozytornia zapewnia również prawidłową pracę Państwa obiektu, dzięki analizie globalnych statystyk pozyskiwanych bezpośrednio przez system zarządzania. Aktualne dane z parkingu zawierają informacje o obłożeniu, obciążeniu szczytowym, stanie finansowym, przychodach, itp.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o rozwiązaniach dla scentralizowanych pomieszczeń sterowania, kliknij przycisk poniżej i skontaktuj się z naszymi ekspertami!

skontaktuj się
+