Szpitale

Bezpieczne i wydajne rozwiązania parkingowe dla ośrodków zdrowia

Szybki i łatwy dostęp dla samochodów i pojazdów ratunkowych, przez cały czas i we wszystkich przypadkach, jest podstawowym założeniem każdej nowoczesnej placówki służby zdrowia.

Już ponad 100 szpitali zaufało technologii HUB, aby wdrożyć wydajne, intuicyjne i niezawodne rozwiązania parkingowe do swojej infrastruktury parkingowej!

Zobacz nasze referencje
+
Skontaktuj się z nami

Co możemy dla Ciebie zrobić?

Szpitale borykają się z problemami organizacyjnymi i związanymi z bezpieczeństwem, jeśli chodzi o parkingi. Zapewnienie najwyższego poziomu dostępności do obiektu stało się priorytetem dla współczesnych standardów: dowiedz się, w jaki sposób nasze rozwiązania parkingowe mogą pomóc Ci w zaoferowaniu bezproblemowego, bezpiecznego i bezproblemowego parkowania dla pacjentów, pojazdów służb ratunkowych i personelu medycznego.

  • Zorganizuj swój parking bez bólu głowy: możesz liczyć na niezawodny zespół ekspertów, którzy opracują plan ruchu i dróg w obiekcie, określając odpowiednie miejsca parkingowe i związane z nimi środki bezpieczeństwa. Zapewniamy również wysokiej jakości usługi konserwacyjne, aby zagwarantować stabilność systemu w czasie. Poznaj nasze usługi!

A to nie wszystko

  • Łatwe sterowanie urządzeniami znajdującymi się na wielu parkingach z jednego scentralizowanego pomieszczenia kontrolnego: System zarządzania HUB Parking Technology zapewnia zaawansowaną analitykę i raportowanie w czasie rzeczywistym, do których dyrektorzy szpitala mają dostęp w dowolnym miejscu i czasie, co pozwala na zwiększenie efektywności operacyjnej. Poznaj JMS!
  • Zbieraj przejrzyste dane analityczne z oprogramowania parkingowego, aby wykorzystać nowe możliwości! Krytyczne wskaźniki wydajności pozwalają szpitalom podejmować świadome decyzje: zdefiniuj kilka taryf w oparciu o różne obszary parkingowe i skorzystaj z naszych rozwiązań sprzętowych, aby zwiększyć rentowność i trwałość aktywów parkingowych. Poznaj Jupiter!

...i nie tylko!

  • Zdefiniuj dedykowany obszar, aby zapewnić swoim pracownikom jak najłatwiejsze i najszybsze parkowanie oraz jak najlepiej zarządzać szczytami podczas zmian! Skorzystaj z naszej technologii rozpoznawania tablic rejestracyjnych, aby zapewnić pracownikom szpitala bezpieczniejsze i łatwiejsze parkowanie. Poznaj LPR!
  • Zaoferuj najbardziej efektywne i bezproblemowe parkowanie: HUB integruje różne systemy Parking Guidance (PGS), aby pomóc gościom i pracownikom znaleźć miejsce i zaparkować samochód - szybko i łatwo. Poznaj nasze Parking Guidance!

Nasze rozwiązania parkingowe dla szpitali zostały wybrane przez ponad 100 placówek na całym świecie. Zapoznaj się z przypadkami Santépôle Health Center, Melun - Francja i San Raffaele Hospital, Mediolan - Włochy.

Dzięki oprogramowaniu do zarządzania JMS firmy HUB, kierownictwo Centrum Zdrowia Santépôle ma łatwy dostęp do danych w dowolnym miejscu i czasie oraz może zdalnie kontrolować dziesięć parkingów ze scentralizowanego pokoju kontrolnego.

Ivan Somma - Dyrektor Oddziału, HUB Parking Technology FR

UPMC Salvator Mundi International Hospital

Discover +

Valley Presbyterian Hospital

Discover +

MELUN SANTÉPÔLE Health Center

Discover +

Ponad 100 ośrodków opieki zdrowotnej na całym świecie zaufało rozwiązaniom HUB, aby wprowadzić niezawodny, wydajny i łatwy w zarządzaniu system parkingowy zapewniający pełną kontrolę.

Sprawdź je
+

Doświadczenie parkingowe

Niekontrolowane parkowanie na ulicach w pobliżu szpitala może powodować zatory, zagrożenie bezpieczeństwa i uciążliwości dla odwiedzających, jak również mieszkańców.

Połączenie oprogramowania i rozwiązań sprzętowych HUB pomaga zapewnić w 100% bezproblemowe doświadczenie dla pacjentów i odwiedzających. Najlepsze praktyki w skrócie? Maksymalna dostępność zatok parkingowych dla szybkiego przejazdu oraz najwyższy poziom bezpieczeństwa przy ograniczonych powierzchniach parkingowych dzięki szlabanom wjazdowym/wyjazdowym, aby bez obaw zostawić samochód.

Nasze przyjazne dla użytkownika rozwiązania parkingowe mogą liczyć na integrację z ekranami VMS, aby umożliwić bezstresowe zrozumienie i dostęp do parkingów. Bezpośrednie sygnały orientacyjne z łatwością prowadzą kierowców na właściwy parking.

Dowiedz się, jak zaoferować gościom i pracownikom najbardziej płynne doświadczenia parkingowe dzięki systemowi Guidance firmy HUB! 

Odkryj nasz system Parking Guidance!

Opowiedz nam o swoich specyfikacjach

Niezależnie od wielkości szpitala, kluczowe jest zaoferowanie szybkiego i łatwego dostępu dla samochodów i pojazdów ratunkowych. Powiedz nam o swoich specyfikacjach, pomożemy Ci znaleźć najbardziej wydajne, dostosowane do potrzeb rozwiązania dla Twojej placówki służby zdrowia!

Zapytaj o ofertę