Digital Services

Odkryj
+

Dla operatorów parkingów, platformy cyfrowe i elastyczne usługi oferują wyjątkową możliwość natychmiastowego spełnienia stale rosnących wymagań w zakresie bezpieczeństwa w swoich obiektach ...natychmiast.
Parkowanie nie tylko nie może stać się maksymalnie bezdotykowe, ale musi również oferować kierowcom absolutną łatwość dostępu, autonomię i zróżnicowane możliwości wyboru usługi, która rzeczywiście spełnia ich potrzeby, a tym samym łagodzić stres związany z parkowaniem.

Przyjmij modułowe, zaawansowane technologie, które sprawią, że Twoja działalność będzie wydajna i zrównoważona już teraz! Cyfrowa transformacja zapewni Twojej firmie długoterminowy sukces i pomoże Ci stawić czoła dzisiejszym wyzwaniom.

JMS Janus Management System

JMS Janus Management System to internetowy system zarządzania parkingami firmy HUB, w pełni dostępny w chmurze. To zaawansowane oprogramowanie pozwala na zarządzanie, kontrolowanie i optymalizowanie operacji wielu lokalizacji parkingowych z jednego miejsca za pomocą niezwykle intuicyjnego interfejsu użytkownika.

Odkryj
+

JPass Mobile App

Umożliwienie parkowania bezdotykowego dla Ciebie i Twoich klientów. Przekształcenie Państwa parkingu w obiekt z dostępem cyfrowym może przybrać wiele form i opierać się na istniejących systemach. Dostęp przez telefon komórkowy to konieczność!

Odkryj
+

J4M Merchant

Jako operator parkingowy lub lokalny sprzedawca, możesz łatwo i szybko nagradzać zakupy swoich klientów za pomocą aplikacji J4M Merchant: przekształć swój smartfon lub tablet w potężną jednostkę do sprawdzania poprawności i uprość obsługę!

Odkryj
+
 • LPR

  Technologia LPR pozwala na identyfikację i bezbłędny dostęp pojazdów do parkingów. Tablica rejestracyjna pełni funkcję wirtualnego biletu i zapewnia dostęp do swobodnego przepływu. LPR można w łatwy sposób doposażyć w istniejące systemy, przyspieszając tym samym cyfryzację parkingu.

  Dowiedz się więcej o LPR

 • Long-distance Readers

  Systemy dostępu z czytnikami i transponderami AVI pozwalają uniknąć kolejek i zatrzymują się dla kierowców. Systemy wspomagania parkowania PGS prowadzą ich w poszukiwaniu pustego miejsca, a często także w miejscu, w którym znajduje się samochód w drodze powrotnej. VMS signage ułatwia terminową aktualizację informacji dostępnych dla pracowników parkingu oraz ułatwia zarządzanie dynamiczną polityką cenową i programami lojalnościowymi.

  Dowiedz się więcej o systemach naprowadzania PGS

   

 • NFC Payment

  Metoda płatności NFC jest bezdotykowym rozwiązaniem dla automatycznych stacji płatniczych, które eliminuje punkt dotykowy: pozwala użytkownikowi po prostu dotknąć karty przed czytnikiem EMV, aby dokonać płatności. Metoda ta ma ten sam stopień bezpieczeństwa co chip i zdecydowanie przyspiesza transakcje.

  Dowiedz się więcej o płatnościach bezdotykowych NFC

 • Ticketless Solutions

  Digitalization changed the way of interacting with products and services, and changed customers’ expectations too. Enable a seamless parking experience for your visitors thanks to a comprehensive set of ticketless solutions, and improve your operations’ efficiency by saving time and resources.

  Find out more about HUB’s ticketless solutions

discover more

Przeczytaj wybór naszych najnowszych artykułów na temat cyfrowego pakietu usług HUB.