Oplaty parkingowe online

Przedpłata lub rezerwacja miejsca parkingowego poprzez system online. Czy jest coś lepszego niż jazda na parking, wiedząc już, że Twoje miejsce jest zabezpieczone i opłacone z góry?

więcej
+

Czy jest coś lepszego niż jazda na parking, wiedząc już, że Twoje miejsce jest zabezpieczone i opłacone z góry? Dlatego rezerwacja online i opłacenie miejsca parkingowego jest bez wątpienia przydatnym rozwiązaniem dla osób parkujących. A także dla obiektów parkingowych.

Jak działa rezerwacja z góry opłacona online?

Systemy rezerwacji online pomagają klientom w łatwym planowaniu podróży w dłuższej perspektywie, na platformie działającej w czasie rzeczywistym, na której klienci mogą szybko dokonać bezpiecznej rezerwacji, zapłacić online i otrzymać potwierdzenie e-mailem.

System rezerwacji pobiera od klientów przedpłatę za konkretny parking wraz z identyfikatorem klienta i szczegółami dotyczącymi opłaconego okresu (tzn. datą i godziną rozpoczęcia i zakończenia). Informacje te są przekazywane do Systemu Zarządzania. Po przybyciu na parking klienci, którzy dokonali przedpłaty, identyfikują się za pomocą tego systemu:

-Numer tablicy rejstracyjnej

-Numer identyfikacyjny kodu kreskowego (w tym kody kreskowe 2D lub QR, które można odczytać ze smartfonu)

-Numer karty kredytowej (zgodnie z lokalnymi przepisami dotyczącymi kart kredytowych)

Dlaczego warto wybrać system przedpłacony do zarezerwowania miejsca parkingowego?

Parkowanie online z wykorzystaniem systemu pre-paid oznacza korzyści dla kierowców: mogą oni łatwo zarezerwować miejsce i zapłacić za nie z góry, co zapewnia bezproblemowe parkowanie.

Parking przedpłacony online jest jedną z najwygodniejszych opcji dla klienta, co znacznie ułatwia znalezienie miejsca parkingowego, wjazd i wyjazd z parkingu. Oferowanie klientom lepszych wrażeń przyczynia się do zwiększenia ich lojalności wobec obiektu.

Dla operatora parkingu system rezerwacji online może być kluczowym narzędziem w ocenie, monitorowaniu i optymalizacji przepustowości parkingu - a w przypadku konieczności dostosowania przepływu ruchu, otwarcia dodatkowej powierzchni lub zatrudnienia dodatkowych pracowników. Co więcej, cyfrowa rezerwacja miejsc parkingowych eliminuje konieczność obsługi transakcji płatniczych na miejscu przez pracowników, a także potencjalne problemy, które mogą się pojawić. Parking przedpłacony online daje również operatorom parkingów dane do analizy i prognozowania zachowań klientów oraz umożliwia im odpowiednie opracowywanie konkretnych strategii.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat rozwiązań parkingowych online typu pre-paid, kliknij przycisk poniżej i skontaktuj się z naszymi ekspertami!

skontaktuj się
+