Parkowanie z opcją odprowadzania pojazdu

Dlaczego nie zaoferować swoim klientom pięciogwiazdkowego parkingu przy jednoczesnym zwiększeniu przychodów? Parkowanie z opcja odprowadzania pojazdu to rozwiązanie, które sprawi, że zarówno Państwo, jak i Państwa klienci będą zadowoleni.

więcej
+

Dlaczego nie zaoferować swoim klientom pięciogwiazdkowego parkingu przy jednoczesnym zwiększeniu przychodów? Parkowanie z opcja odprowadzania pojazdu to rozwiązanie, które sprawi, że zarówno Państwo, jak i Państwa klienci będą zadowoleni.

Jak działa parkowanie z systemem odprowadzania pojazdu?

Klienci zostawiają swój samochód przy wjeździe na parking. Oddelegowany pracownik zadba o parkowanie  pojazdu. Po powrocie klientów parkingowy zwraca samochód w wyznaczonym miejscu.

Główną zaletą parkowania przy użyciu tego systemu jest możliwość zoptymalizowania obłożenia parkingu, poprzez zapakowanie większej ilości pojazdów na danej przestrzeni. Trzymając wszystkie kluczyki, parkingowy może zaparkować dwa lub więcej samochodów na jeden za drugim i usunąć je z drogi, aby uwolnić zablokowany pojazd. Dodatkowo mogą parkować bliżej i łatwiej niż niektórzy klienci ze względu na doświadczenie i znajomość parkingu.

Po co wybierać parkowanie z systemem odprowadzania pojazdu?

Takie parkowanie jest bezpieczniejsze: klienci unikają parkowania na ulicach i martwienia się o swój pojazd oraz chodzenia z powrotem do samochodu. Parkowanie może opierać się na doświadczeniu i odpowiedzialności parkingowych, którzy przemieszczają się, parkują, przechowują i ostatecznie zabierają pojazd na żądanie właściciela.

Takie parkowanie jest wygodnym rozwiązaniem dla klientów: podjeżdżają oni tylko do wejścia, zostawiają swój samochód, a następnie przychodzą w to samo miejsce, aby go odebrać. Nie muszą się martwić o znalezienie wolnego miejsca parkingowego. Nie muszą też tracić czasu na przemieszczanie się do miejsca zaparkowania i z powrotem.

A co z prestiżem takiego parkingu? Możliwość skorzystania z ekskluzywnych usług, takich jak tymczasowa opieka nad pojazdami i dedykowana obsługa, stanowi dodatkowe wyróżnienie dla obiektu. Wysokiej klasy obiekty i lotniska o nieskazitelnych standardach usług już od lat oferują usługi z systemem odprowadzania pojazdu.

Takie parkowanie może naprawdę podnieść status firmy. Gwarantuje to klientom bezproblemowe i beztroskie parkowanie.

Opłaty za parkowanie mogą być ustalane przez firmy, a klienci będą skłonni zapłacić za usługę, ponieważ nie muszą się martwić o znalezienie miejsca parkingowego, a wiedzą, że ich samochód będzie w bezpiecznym, strzeżonym miejscu parkingowym.

Rozwiązanie parkingowe HUB  jest w pełni zintegrowane z systemem zarządzania i może być odpowiednio optymalizowane i monitorowane.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o rozwiązaniach parkingowych z opcją odprowadzania pojazdu, kliknij przycisk poniżej i skontaktuj się z naszymi ekspertami!

skontaktuj się
+