Zwiększ komfort swoich klientów i wydajność operacyjną parkingu dzięki rozwiązaniom HUB w zakresie bezbiletowego dostępu do parkingu.

Cyfryzacja zmieniła sposób interakcji z produktami i usługami, a także zmieniła oczekiwania klientów! Zapewnij swoim gościom komfortowe korzystanie z parkingu dzięki rozwiązaniom  bezbiletowym Jupiter i popraw efektywność swoich działań, oszczędzając czas i zasoby. 

Przekształć parking w obiekt z dostępem za pomocą  technologii cyfrowej

Przerwij cykl papierowych biletów,  modernizując istniejący system parkingowy o rozwiązania bezbiletowe, takie jak płatności online, wstępna rezerwacja i optymalizacja rotację  samochodów na prakingu. Zapewnij swoim klientom płynny wjazd i wyjazd, oszczędzaj ich czas w kolejce i maksymalizuj przychód.

ROZWIĄZANIA BEZBILETOWE JAKO CZYNNIK ZWIĘKSZAJĄCY MOŻLIWOŚCI

Umożliwia szybkie i bezproblemowe parkowanie dla użytkowników

Swobodny przepływ tranzytowy umożliwia szybkie i bezstresowe parkowanie.

 • Rozwiązania HUB obejmują rozpoznawanie tablic rejestracyjnych (w zaledwie 0,5 sekundy!), która służy jako cyfrowy bilet i umożliwia dostęp na zasadzie przedpłaty, zapobiegając kradzieżom samochodów lub podmianie biletów. POZNAJ LPR!  
 •  Terminale wjazdowe i wyjazdowe mogą również wykorzystywać inne technologie identyfikacji klientów, takie jak karty zbliżeniowe bliskiego i dalekiego zasięgu. POZNAJ JUPITERA!
 • Ponadto, aby zaoszczędzić czas, użytkownicy mogą zarezerwować miejsce parkingowe z wyprzedzeniem i uzyskać dostęp za pomocą aplikacji, czytnika QR lub BLE dzięki cyfrowemu biletowi. POZNAJ JPASS!  
 • Skorzystaj z naszej Platformy Lojalnościowej, aby nagradzać zakupy klientów poprzez programy rabatowe w oparciu o szybką i spersonalizowaną walidację. POZNAJ J4M!  

Rozwiązania bezbiletowe są idealnym rozwiązaniem dla komfortowefo parkowania nawet w przypadku skorzystania z darmowego czasu pobytu na parkingu: kierowcy mogą wjechać i wyjechać w ograniczonym limicie czasowym, bez konieczności martwienia się o pozwolenia lub walidacje biletu.

Niezawodne i łatwe parkowanie

Rozpoznawanie tablic rejestracyjnych HUB oparte na kamerach LPR pozwala na rozpoznanie numeru tablicy rejestracyjnej i przypisanie unikalnego numeru identyfikacyjnego  dla każdego pojazdu.

 • Technologia ta ta pozwala na całkowite zaprzestanie użytwania biletów papieorwych, co zmniejsza zużycie papieru, eliminuje konieczność wydawania zgubionych biletów. Zyskuje również operator parkingu, bo rozwiązanie pomaga zminimalizować  oszustwa związane  z bezpłatnym parkowaniem!
 • Dla jeszcze łatwiejszego korzystania z pargingu można ją połączyć z funkcjami Find My Car, które nawigują  użytkownika na terenie parkingu i upraszczają płatność i wyjazd, zwłaszcza w większych obiektach. 

 

Wybierz komfortowe  uiszczanie płatności i w rozwiązaniach parkowania bezbiletowego : opłatę parkingową można uiścić za pomocą aplikacji mobilnej lub w kasach automatycznych Jupiter APS, zapewniając bezpieczne i pomyślne zakończenie każdej transakcji.

Zwiększenie wydajnośći

Funkcjonalność [łatności za pomocą numeru tablicy rejestracyjnej (Pay-by-Plate) pozwala na zwiększenie wydajności na kilka sposobów.

 • Z punktu widzenia kierowcy, technologia ta pozwala na przyspieszenie czasu transakcji (płatność zbliżeniowa NFC trwa tylko 2 sekundy!), co umożliwia płynniejszy i szybszy wyjazd z parkingu. POZNAJ CHIP & PIN & NFC!  
 • Z drugiej strony, pracownicy mogą zostać odciążeni od obsługi papierowych biletów i zarządzania potencjalnymi problemami z nimi w punktach poboru opłat.
 • Ponadto, krótszy proces płatności pozwala na szybszy wyjazd,  co zwiększa wolumen transakcji (technologia HUB pozwala na przejazd jednego pojazdu na pasie drogowym co 3 sekundy!). 

ROZWIĄZANIE BEZBILETOWE JEST ROZWIĄZANIEM KORZYSTNYM DLA OBU STRON

Zmaksymalizuj potencjał swojego parkingu: dzięki rozwiązaniom bezbiletowym możesz zwiększyć wydajność operacyjną, zapewniając jednocześnie najwyższy komfort klientom, redukując stres, unikając kolejek, oszczędzając cenny czas i paliwo.  

Wykorzystah dostępne identyfikatory Klientów, które mogą być najlepiej dopasowane do potrzeb Twojego parkingu:

 • Pobieranie opłat parkingowych dla Klientów VIP
 • Wstępna rezerwacja Kanał sprzedaży Lojalność Platforma e-Commerce
 • LPR oparty na kamerach
 • Cyfrowe bilety
 • Parkingi dla pracowników i gości 

WYBIERZ NAJLEPSZE ROZWIĄZANIE DLA SWOJEGO PARKINGU

Opowiedz nam o swoim: pomożemy Ci je dopasować!
Opowiedz nam o swoim następnym projekcie!

Odkryj

Przeczytaj wybrane z naszych najnowszych artykułów na temat rozwiązań HUB w zakresie systemów bezbiletowych