Parking abonamentowy (rozliczany miesięcznie)

Istnieją obiekty parkingowe, do których codziennie mają dostęp ci sami klienci: np. budynki biurowe, uniwersytety, osiedla mieszkaniowe. Najprostszym rozwiązaniem w zarządzaniu ruchem drogowym jest parking abonamentowy.

więcej
+

Ze wszystkich parkingów automatycznych, wiele z nich jest codziennie obsługiwanych przez tych samych użytkowników. Pomyśl o miejskich garażach i parkingach, gdzie mieszkańcy parkują wieczorem, a następnego ranka wyjeżdżają do pracy, by wrócić wieczorem. A co z centrami biznesowymi, gdzie pracownicy parkują codziennie od 9:00 do 17:00?

Najprostszym rozwiązaniem dla takich obiektów jest parking abonamentowy.

Jak działa parkowanie abonamentowe?

Po pierwsze, klienci decydują się na wykupienie dostępu na pewien okres czasu (np. tydzień, miesiąc, rok) przy pomocy karty dostępowej bliskiego i/lub dalekiego zasięgu i/lub LPR. Przy wjeździe i wyjeździe z parkingu kierowca korzysta z jednego z powyższych nośników identyfikacyjnych: nie jest wymagany bilet wstępu. W razie potrzeby istnieje możliwość przedłużenia umowy w kasach automatycznych, ręcznych lub za pośrednictwem aplikacji mobilnej.

Parking abonamentowy to doskonała opcja dla osób, które często wjeżdżają na ten sam parking: wjeżdżają i wyjeżdżają z niego tak często, jak chcą, przy zachowaniu stałej opłaty miesięcznej. Dzięki temu nie będą oni tracić czasu na opłacenie biletu w automatach kasowych ani na szukanie miejsca parkingu gdzie są wolne miejsca parkingowe.

Dlaczego warto wybrać parkowanie abonamentowe?

Parking abonamentowy również nie jest pozbawiony korzyści dla obiektów parkingowych, gdyż opiera się na umowie. Klienci mogą wjeżdżać i wyjeżdżać z parkingu tak często, jak chcą, po stałej cenie miesięcznej. Najbardziej zaawansowani operatorzy parkingowi są w stanie zaoferować szeroką gamę biletów: przedpłacone, za każde wykorzystanie, w zależności od czasu, aby zaspokoić potrzeby wszystkich kategorii stałych klientów.

Ponadto wygasłe karty są automatycznie blokowane, a system rejestruje wszystkie transakcje wjazdowe i wyjazdowe, zapewniając bezpieczeństwo i kontrolę nad parkingiem. Wreszcie, nie trzeba dodatkowego czasu na opłacenie biletu w kasach automatycznych ani męczyć się z szukaniem parkingu z wolnym miejscem parkingowym.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o parkingu kontraktowym, kliknij przycisk poniżej i skontaktuj się z naszymi ekspertami!

skontaktuj się
+