Stacje kolejowe

Rentowne i stabilne rozwiązania parkingowe dla międzynarodowych i regionalnych stacji kolejowych

Środowiska o wysokiej częstotliwości, takie jak stacje kolejowe, wymagają dobrze zorganizowanych i wydajnych systemów, aby osiągnąć solidny zwrot z inwestycji i zaoferować podróżnym najszybsze, bezproblemowe doświadczenie.

Znaczący operatorzy sieci kolejowych wybrali już wieloletnie doświadczenie HUB w branży, aby zwiększyć przychody swoich parkingów.

Zobacz nasze referencje
+
Skontaktuj się z nami

Co możemy dla Ciebie zrobić?

Parkingi przy stacjach kolejowych i pobliskie prywatne parkingi są strategicznymi aktywami dla generowania przychodów. Wdrażając niestandardowe rozwiązania optymalizujące pojemność i wydajność parkingów, porty lotnicze mogą czerpać korzyści z ich rentowności, jednocześnie oferując podróżnym efektywne i bezstresowe doświadczenie.

  • Zaadoptuj najwyższej klasy technologie dla obiektów parkingowych, aby zoptymalizować swoją inwestycję: HUB oferuje rozwiązania programowe dostosowane do potrzeb klienta, pozwalające osiągnąć wyniki w zakresie przychodów i zapewniające pełną ciągłość systemu w celu uniknięcia problemów z transakcjami. Poznaj JMS!
  • Zapewnij podróżnym najbardziej płynne doświadczenia związane z parkowaniem dzięki wdrożeniu szerokiej gamy bezbłędnych integracji z systemami innych firm, takimi jak: parking dolotowy, funkcje wstępnej rezerwacji, systemy wskazówek parkingowych i zewnętrzne źródła danych, między innymi. Poznaj Valet Parking!
  • Zapewnij swoim gościom bezproblemowe doświadczenie parkowania dzięki kompleksowemu zestawowi konfiguracji bezdotykowych i bezbiletowych. Dzięki naszemu połączeniu technologii zbliżeniowych i głośnomówiących, które nie wymagają interakcji dotykowej, możesz przekształcić parking w bezpieczniejszy obiekt z dostępem do technologii cyfrowej! Poznaj nasze funkcje!

A to nie wszystko

  • Kontroluj i zwiększaj przepustowość parkingu dzięki starannie zaprojektowanemu systemowi parkingowemu i strategii dynamicznego ustalania cen: połącz godziny otwarcia parkingu z różnymi taryfami, aby zdefiniować zmienne stawki, płynnie kierować kierowcami i wykorzystać szczytowe okresy działalności. Możesz wzmocnić najbardziej strategiczne obszary obiektu poprzez ocenę różnych stawek parkingowych, w oparciu o postrzeganą wartość miejsca parkingowego. Poznaj nasze integracje PGS!
  • Oprogramowanie HUB zapewnia również zaawansowaną analitykę i szybkie raportowanie: w czasie rzeczywistym, ad-hoc, raportowanie stanu bieżącego i analiza danych operacyjnych - takich jak monitorowanie zajętości, podział zajętości na klientów miesięcznych, tranzytowych, komercyjnych i innych - są dostępne w dowolnym miejscu i czasie, umożliwiając zwiększenie efektywności operacyjnej. Poznaj JMS!
  • Wydajne i łatwe zarządzanie parkingiem dla pracowników stacji: dzięki aplikacji mobilnej HUB możesz ułatwić dostęp i kontrolować, gdzie pracownicy lotniska parkują swoje samochody, aby usprawnić zarządzanie obłożeniem Twojego obiektu. Aplikacja jest również dostępna jako White Label, aby jak najlepiej uosabiać i chronić Twoją markę. Odkryj JPASS!

...i nie tylko!

  • Reguluj dostęp do parkingu dla taksówek, usług shared-ride, firm transportowych, pojazdów kurtuazyjnych i autobusów. System Transportu Naziemnego umożliwia administracji stacji śledzenie na śledzenie, zarządzanie i rozliczanie firm spoza stacji za korzystanie z ich własności.
  • W HUB opracowujemy, produkujemy, instalujemy i świadczymy usługi posprzedażowe dla zintegrowanych, inteligentnych rozwiązań parkingowych o wartości dodanej. Przed, w trakcie i po sprzedaży możesz liczyć na naszych zaufanych partnerów i zespoły serwisowe, które spełnią zmieniające się wymagania w całym cyklu życia Twojego parkingu. Poznaj nasze usługi!

Znaczące sieci kolejowe i prywatni operatorzy parkingów już wybrali wieloletnie doświadczenie HUB w branży, aby zwiększyć przychody swoich parkingów. Przeczytaj przypadki LNER - London North Eastern Railway Stations i Terminal One Mediopadana.

Wybór HUB podyktowany był chęcią firmy polegania na partnerze o międzynarodowej pozycji w swojej dziedzinie, zdolnym zagwarantować Terminalowi One Parking najbardziej innowacyjne technologie, jakie rynek może obecnie zaoferować. Wybierając HUB, zdecydowaliśmy się nie tylko zagwarantować naszym użytkownikom usługi najwyższej jakości w codziennym zarządzaniu operacjami, ale także zaprojektować naszą strukturę w przyszłości dzięki ciągłym inwestycjom, które HUB wspiera w celu poprawy rozwiązań technologicznych i informatycznych z korzyścią dla nas, operatorów i naszych klientów.

Guido Prati, prezes Terminal One Parking

Jesteśmy zaangażowani w uczynienie podróży prostszą i inteligentniejszą, więc ten nowy system parkingowy w połączeniu z naszą mobilną aplikacją biletową będzie oznaczał, że klienci mogą ukończyć całą swoją podróż bez potrzeby posiadania fizycznego biletu lub konieczności korzystania z automatu płatniczego. Wierzymy również, że pomoże to dać klientom większą pewność podczas podróży, eliminując potrzebę kontaktu z urządzeniami często dotykanymi przez wiele osób.

 

Claire Ansley, dyrektor ds. doświadczenia klienta w LNER

Stacje London North Eastern Railway, UK

Discover +

ITALY Grandi Stazioni

Discover +

Znaczący operatorzy sieci kolejowych na całym świecie zaufali rozwiązaniom HUB, aby wdrożyć opłacalny, wydajny i niezawodny system parkingowy dla swojej infrastruktury.

Sprawdź je
+

Doświadczenie parkingowe

Czy środowiska o wysokiej częstotliwości mogą nadal oferować szybkie i wydajne parkowanie? Oczywiście, że tak! Dzięki technologiom firmy HUB, podróżni mogą zarezerwować miejsce parkingowe i zapłacić z góry za pośrednictwem rezerwacji online i przyspieszyć czas przetwarzania wjazdu.

Możesz również dostosować rozwiązania do konkretnych celów: pozwól firmom na wstępne wykupienie miejsc na parkingu dla osób podróżujących służbowo,aby mogli szybko dostać się na stację i zaoszczędzić więcej czasu na pracę.

Ułatwiaj parkowanie za pomocą znaków zmiennej treści i systemów naprowadzania na parking, które kierują parkujących we właściwą stronę, podczas gdy monitoring zatok kieruje ich do wolnych miejsc oznaczonych zielonymi światłami.

Jeszcze łatwiej i wygodniej jest korzystać z systemu Valet Parking: podróżni mogą wjechać na parking i zostawić kluczyki. Po co męczyć się z przemierzaniem parkingu i szukaniem miejsca? Pozwól im przyjemnie zaparkować, zanim udadzą się na szczęśliwe i relaksujące wakacje.

Stacje i pobliskie garaże mogą również korzystać z technologii LPR, która pozwala podróżnym na wjazd z opłaconym z góry biletem lub korzystanie z rozwiązań bezgotówkowych. Co więcej, rozwiązania automatycznej identyfikacji pojazdów (AVI) o dużym zasięgu umożliwiają najszybszy wjazd i wyjazd z parkingu.

Dowiedz się, jak zapewnić kierowcom bezproblemowe doświadczenie! Odkryj szeroką gamę dodatkowych funkcji, aby dostosować parking do potrzeb lotniska.

Odkryj naszą aplikację JPASS!

Opowiedz nam o swojej specyfikacji

Dzięki rozległemu doświadczeniu w sektorze kolejowym, HUB jest w stanie zapewnić specyficzne technologie branżowe dla rozwiązań "pod klucz" o sprawdzonej skalowalności i niezawodności. Opowiedz nam o swoim projekcie, a pomożemy Ci znaleźć optymalne, spersonalizowane rozwiązanie dla infrastruktury parkingowej!

Zapytaj o ofertę