Opracowywanie innowacyjnych rozwiązań parkingowych od 1965 roku

HUB Parking Technology jest jednostką biznesową FAAC Technologies. Opracowujemy, produkujemy, instalujemy i świadczymy usługi posprzedażowe dla zintegrowanych, inteligentnych rozwiązań parkingowych o wartości dodanej.

Zawsze rozwijamy się ku lepszemu

Nasza historia jest zakorzeniona w 100 latach połączonego know-how w branży, tworząc solidne i stabilne podstawy do ciągłego rozwoju jako innowatorzy na rynku o zasięgu ogólnoświatowym.

HUB Parking Technology jest jednym z największych producentów systemów parkingowych na świecie: nasze działy opierają się na rozległej wiedzy programistów zdolnych do projektowania zarówno rozwiązań samodzielnych, jak i dających się zintegrować z dużą liczbą systemów innych firm.

Ponadto, rozwiązania full stack firmy HUB są w stanie szybko dostosować się do potrzeb klientów i rynku: każda propozycja jest w pełni konfigurowalna, stając się elastyczną, aby szybko reagować na pojawiające się potrzeby.

Lokalni eksperci HUB - dzięki długiej tradycji i globalnemu doświadczeniu - mogą zaprojektować i dopasować Twoją instalację tak, aby spełnić każde specyficzne wymaganie, w celu uczynienia parkingu wydajnym dla użytkowników, jak również zyskownym i łatwym w zarządzaniu dla operatorów.

Niezawodny partner na każdym etapie projektu

W HUB wierzymy w bliskie i długoterminowe relacje z klientami: stworzyliśmy globalną sieć lokalnych zespołów, aby pomóc Ci w zdefiniowaniu najbardziej efektywnego rozwiązania dla Twojego parkingu.

Gdziekolwiek zlokalizowana jest Twoja firma, będziesz wspierany przez szerokie możliwości i doświadczenie naszych bezpośrednich przedstawicieli handlowych lub naszych sprzedawców z wartością dodaną.

Przed, w trakcie i po sprzedaży możesz liczyć na całkowicie bezstresowe doświadczenie: nasi zaufani partnerzy i zespoły serwisowe sprostają rosnącym wymaganiom w całym cyklu życia Twojego majątku parkingowego.

Co roku uruchamiane są wewnętrzne programy szkoleń technicznych i handlowych, aby zapewnić Państwu najnowocześniejsze usługi i rozwiązania.
 

Ludzie robią prawdziwą różnicę w środowisku firmy

HUB jest dumny z tego, że może to powiedzieć głośno: każdego dnia możemy liczyć na solidną grupę profesjonalistów, których łączy silny duch zespołu i lojalność wobec wspólnej misji.

Kapitał ludzki jest naszym motorem napędowym, starannie rozłożonym na każdej warstwie firmy, zarówno lokalnie, jak i globalnie.

Kiedy zwracasz się do osoby z HUB, masz pewność, że możesz polegać na bogatym doświadczeniu i globalnej wiedzy, połączonej z silną odpowiedzialnością.

Zielony duch, silna postawa

HUB jest firmą nastawioną na innowacje i szanującą środowisko! Nasz dział badawczo-rozwojowy wykorzystuje technologię do projektowania rozwiązań zmniejszających zużycie papieru na rzecz podejścia cyfrowego, które ma bardziej pozytywny wpływ na środowisko.
 

Our V.A.L.U.E.S

 •  
 • innoVation

  W technologii, produktach i usługach, które oferujemy, ale także w opracowywaniu nowych podejść do utrwalonych praktyk biznesowych.

 • teAmwork

  Jako zespół kierujemy się współpracą, szacunkiem, komunikacją i odpowiedzialnością, uznając jednocześnie, że każdy ma swoją własną, wyjątkową rolę.

 • accountabiLity

  Jesteśmy oddani naszej pracy i bierzemy pełną odpowiedzialność za swoje obowiązki.
  Troszczymy się o firmę i jej klientów i zawsze działamy w najlepszym interesie wszystkich zaangażowanych stron.

 • qUality

  Dążymy do uzyskania najwyższej jakości i ciągłego doskonalenia we wszystkim, co robimy, aby spełnić lub przekroczyć oczekiwania interesariuszy.

 • sErvice

  To coś więcej niż tylko rozwiązywanie problemów; to szybkie reakcje, spójna komunikacja, wysokiej jakości informacje i skupienie się na zapewnieniu najwyższej jakości obsługi klienta.

 • paSsion

  Dla naszej pracy i o budowanie silnych, długotrwałych relacji z klientami i promowanie pozytywnego i energetyzującego środowiska.

Zrób różnicę w przyszłości branży parkingowej!

Zawsze szukamy talentów, aby połączyć siły z naszą ogólnoświatową pulą ekspertów.
Zapoznaj się z otwartymi możliwościami lub wyślij swoją spontaniczną aplikację, jeśli jesteś zainteresowany rozpoczęciem z nami nowej kariery! 

Szukaj ofert pracy

Additional solutions from our Brand partners

HUB has built on a rich history of long-standing brand partnerships to become a globally recognized specialist in Parking Solutions. We work together to produce innovative solutions to meet all our clients’ needs.

For 30 years, TIBA has established itself as a leader in the North American parking market, especially in the small & medium business segment. They offer a comprehensive range of reliable and user-friendly products, from cloud-based hardware, software and products for operators and parking managers.  

visit website

Parclick is the main point of reference for online parking reservations in Europe since 2011. Based in Madrid, but swiftly moving across all over Europe, they provide customers with access to competitive prices and discounts on car parks, while helping parking facilities increase their profits without any risk.  

visit website

Our partners

Międzynarodowa obecność HUB Parking Technology jest również wzmocniona przez rozległą sieć zaufanych Partnerów. Lokalna obecność doświadczonych, kierujących się wartością ekspertów zapewnia najwyższą jakość usług dla wszystkich klientów i użytkowników HUB. Sprawdź ich!