Hotel Catania International Airport wybrał firmę HUB, aby uzyskać pełną kontrolę nad swoimi aktywami parkingowymi. Położony zaledwie 400 metrów od lotniska CTA - które już może pochwalić się systemami parkingowymi HUB - hotel jest wygodnym wyborem dla podróżujących samolotem, którzy szukają widoku na Etnę.
System HUB Jupiter został zaprojektowany tak, aby wytrzymać duże natężenie ruchu i funkcjonować 7 dni w tygodniu, 24 godziny na dobę, oferując tym samym całkowicie bezproblemowe zarządzanie i użytkowanie zarówno gościom hotelowym, jak i personelowi.
Bezpieczeństwo jest koniecznością, aby zapewnić kierowcom spokój ducha: na pasach parkingowych zainstalowano podwójny zestaw szlabanów w kompaktowej konfiguracji anti-passback. Cały system parkingowy jest również zintegrowany z zasobami zarządzania hotelem poprzez system zarządzania JMS. W jaki sposób?
System zarządzania JMS jest kluczowy w rozwiązywaniu krytycznych kwestii administracyjnych: jest w stanie zarządzać różnymi przepływami pieniężnymi i dostosowuje się do wszelkich specyficznych wymagań, dzięki najbardziej powszechnym standardom komunikacji między przedsiębiorstwami na poziomie przemysłowym. W rezultacie, wewnętrzne procesy związane z parkowaniem gości (wjazd, rejestracja, wyjazd, monitorowanie zajętości) są teraz znacznie zoptymalizowane.
Brawo dla zespołu HUB Italia za ten piękny projekt!
#hotel #vacation #travel #catania #HUBitalia #smartparking #hotelparking #tourismparking